NILAN - POLSKA  jest przedstawicielstwem duńskiej firmy Nilan A/S w Polsce. Nilan jest znanym w Skandynawii i w Europie producentem systemów i rozwiązań do budynków energooszczędnych w tym kompaktowych pomp ciepła, rekuperatorów i central wentylacyjnych. Dostarczamy systemy dla budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych. Siedziba główna NILAN - POLSKA oraz magazyn mieści się w Łodzi gdzie znajduje się ekspozycja produktów.


Stwórz zdrowy klimat wewnątrz swojego domu i biura

Nilan od 40 lat rozwija i produkuje najwyższej jakości, energooszczędne systemy wentylacyjne i pompy ciepła. Rozwiązania, które są niebywale oszczędne, tworzą zdrowy klimat wewnątrz budynków a przy tym są przyjazne dla środowiska naturalnego. Firma Nilan powstała w Danii w 1974 roku i od tego czasu nieustannie powiększa obszar działania o kolejne rynki. Już obecnie unikalna jakość oraz funkcjonalność naszych urządzeń rozpoznawalna jest w wielu krajach.

Dlaczego klienci wybieraja urzadzenia Nilan?

Od ponad 40 lat firma Nilan produkuje i udoskonala urządzenia wentylacyjne i technologie pomp ciepła. To czyni z NILAN godnego zaufania partnera dla wszystkich, którzy chcą zainwestować w technologie przyszłości. Dzieki wieloletniej obecności na rynku oraz otwarciu na innowacje i potrzeby rynku, nauczylismy sie doceniać znaczenie jakości i niezawodnosci produktów oraz ich nieustannego udoskonalania.

Dla firmy Nilan najważniejszy jest klient.

Wnikliwie wsłuchujemy sie w potrzeby naszych klientów i wykorzystujemy najnowoczesniejsze rozwiązania technologiczne aby w pełni sprostac ich wymaganiom. Dzieki takiemu podejsciu klient otrzymuje nie tylkosamo urzadzenie, ale takze cały system skrojony na miare jego potrzeb.

Aby zagwarantować najwyższa jakość naszych produktów, wdrożylismy rygorystyczny system kontroli jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. Wszystkie podzespoły urządzeń wentylacyjnych i pomp ciepła - od metalowych paneli po zawory poddawane są drobiazgowym testom jakości, co gwarantuje wieloletnia, bezawaryjna prace urządzenia w Panstwa domu. Krótko mówiac, jeśli wybierzecie Państwo urządzenie firmy Nilan, otrzymacie Państwo produkt najwyższej jakości, który zapewni bezproblemowa eksploatacje na wiele lat.